1. پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت زمانی اهمیت پشتیبانی را درک خواهید کرد که نرم افزار شما دچار مشکل شود. یک نرم‌افزار حسابداری مناسب ...
  2. سرعت بالای گزارش گیری و تحلیل اطلاعات در دنیای کسب و کار پر رقابت امروز، منبع قدرت سازمان‌ها محسوب می‌شود. همین یک دلیل کافیست تا شما به دنبال ...
  3. محیط گرافیکی بسیار زیبا حسابداری یک فعالیت مبتنی بر اعداد است. با استفاده از نمادهای گرافیکی نظیر چارت‌ها و نمودارها، می‌توانید روندهای مالی ...
  4. بروز رسانی‌های خودکار استفاده از یک نرم افزار قدیمی، دقیقاً شبیه به خوردن غذای تاریخ مصرف گذشته است! شاید موقتاً به درد بخورد، اما در ...

  

ضمن تشکر از حمایتهای مستمر شما مخاطبان عزیز ، حال که نرم افزار حسابداری هلو در دهه سوم از فعالیت خود قراردارد به افتخارات فراوانی از جمله کسب بیش از نیم میلیون کاربر فعال نایل گردیده است. قطعا جذب بیش از نیم میلیون کاربر فعال، موردی اتفاقی و بی دلیل نمیتواند باشد.

در صورت نیاز میتوانید با کلیک روی 4 مورد پایین توضیحاتی جامع و کامل را با قیمتها و آپشن های هر کدام از سری نرم افزارها ملاحظه بفرمایید :

 

1- نرم افزار حسابدای هلو فروشگاهی

2- نرم افزار حسابداری هلو تولیدی

3- نرم افزار حسابداری هلو شرکتی  

4- آموزش نرم افزار حسابداری هلو با جدیدترین متد 


علت استقبال بی نظیر مخاطبان نرم افزار هلو را میتوان در دو مورد عمده یافت :


اول : کاربری بسیار آسان نرم افزار حسابداری هلو ، باعث شده تمامی مخاطبان با هر سطح از سواد مالی قادر باشند با این نرم افزار ارتباط برقرار کرده و امور مالی خودرا به سرانجام برسانند.
دوم : درک عمیق نیازهای متنوع هر یک از مشاغل باعث شده برای پاسخگویی به تقاضای هر کسب و کار خاص قابلیتهای بسیار کاربردی طراحی و عرضه نماید که همین امر باعث بالا رفتن تعداد کاربران فعال و راضی این محصولات شده است.
با تقدیم این متن قصد داریم تا با محصولات نرم افزاری هلو آشنا شوید، از خدمات مشاوره تلفنی رایگان بهره برده و در صورت تمایل به سفارش محصول دلخواه بپردازید.
                             

 

 

 

 

 

دسته بندی انواع محصولات هلو به شرح زیر می باشد:


سری نرم افزارهای ویژه انواع کسب و کارها ( فروشگاهی 


ویژه کاربرانی که :


برای حسابداری کسب و کار یا فروشگاه خود به نرم افزار نیاز دارند و حتی بدون داشتن معلومات حسابداری میخواهند به راحتی حسابداری کنند.

 

 
 

شروع قیمت این سری از محصولات از 900 هزار تومان است که شما میتوانید با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان این شرکت نرم افزار ایده آل خود را انتخاب نموده و سفارش دهید.


برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان اینجا کلیک نمایید

       جهت دیدن و توضیحات کامل تر در مورد نرم افزار حسابداری فروشگاهی هلو روی همین متن کلیک نمایید 

 

سری نرم افزارهای ویژه شرکتهای بازرگانی ( شرکتی )

ویژه کاربرانی که میخواهند برای شرکت بازرگانی خود نرم افزاری کامل تهیه کنند و تمام یا برخی از موارد ذیل برایشان مهم باشد :

مواردی نظیر ثبت انواع هزینه ها،هزینه حقوق و دستمزد ، حساب شرکا و سهامداران ، خرید و فروش با ارزش افزوده و یا بدون آن، موجودی انبار و انبارگردانی و گزارشات مختلف نظیر گزارش سود و زیان و ترازنامه جهت ارائه به ذینفعان درون سازمانی و برون سازمانی.

 

 


شروع قیمت این سری از محصولات از 1/100/000 هزار تومان است که شما میتوانید با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان این شرکت نرم افزار ایده آل خود را انتخاب نموده و سفارش دهید.

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان اینجا کلیک نمایید

       جهت دیدن و توضیحات کامل تر در مورد نرم افزار حسابداری شرکتی هلو روی همین متن کلیک نمایید 

 


سری نرم افزارهای ویژه تولیدی ها ( تولیدی


ویژه کاربرانی که در مقیاس کوچک یا بزرگ به امر تولیدی می پردازند و میخواهند برای کارخانه یا کارگاه خود نرم افزاری ایده آل تهیه کنند و علاوه بر موارد حائز اهمیت شرکتهای بازرگانی ، میخواهند بهای تمام شده تولیدات ، ضایعات برنامه ریزی تولید و ... را در دستور کار خود داشته باشند.

 


شروع قیمت این سری از محصولات از 1/300/000 هزار تومان است که شما میتوانید با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان این شرکت نرم افزار ایده آل خود را انتخاب نموده و سفارش دهید

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان اینجا کلیک نمایید

       جهت دیدن و توضیحات کامل تر در مورد نرم افزار حسابداری تولیدی هلو روی همین متن کلیک نمایید 

 


نرم افزار هلو تحت شبکه 


اگر مجموعه شما دارای شعب و واحدهای مختلفی است که از لحاظ مکانی با هم فاصله دارند و میخواهند به صورت آنلاین و همزمان ، امور حسابداری در تمام این شعب برقرار گردید و تمامی دوایر همزمان یک حساب را ببینند و در آن دخل و تصرف داشته باشند، نرم افزار هلو تحت شبکه راهکاری بسیار مناسب برای شماست.
این نرم افزار با کاربردی عالی و قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.
شما میتوانید با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان این شرکت نرم افزار ایده آل خود را انتخاب نموده و سفارش دهید

 

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان اینجا کلیک نمایید


نسخه رستوران 


اگر به کسب و کارهایی نظیر رستوران ، فست فود و کافی شاپ مشغول هستید نرم افزار هلو خبر خوشی برای شما دارد. نسخه ای کاملا شخصی برای شما تدارک دیده ایم که به جرات میتوان گفت تمام نیازهای شغل شما را در امر حسابداری کسب و کار پوشش میدهد.

 

 


شما میتوانید با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان این شرکت نرم افزار ایده آل خود را انتخاب نموده و سفارش دهید

برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان اینجا کلیک نمایید


کاملترین نسخه نرم افزار هلو 


با مطالعه مطالب بالا قطعا با ما هم عقیده هستید که هر یک از نسخه های نرم افزار هلو دارای
آپشن هایی منحصر به فرد میباشند که این آپشن ها در سایر ورژن های این نرم افزار دیده نمیشود
اما به راستی نسخه ای وجود دارد که تمام این ویژگی ها در ان گنجانده شده و در صورت نیاز به هر یک از این ویژگیها ،آپشن مدنظر در این ورژن وجود داشته باشند.
(به اصطلاح آنچه همه خوبان دارند را یکجا داشته باشد) خوشبختانه پاسخ سوال فوق مثبت است و برای آشنایی با ویژگیهای چنین نسخه ای کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید

 

 

 

 همچنین میتوانید برای یادگیری نرم افزار حسابداری هلو روی اینجا کلیک نمایید

 

                                                        

 

هلو پر افتخارترین مجموعه نرم افزاری کشور

 

 

 

 

برای مشاهده لیست نرم افزار های حسابداری هلو اینجا کلیک نمایید .

 

و جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید .

 


نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو با بیش از دو دهه سابقه در حوزه تولید و پشتیبانی انواع نرم افزار حسابداری ، مالی و مدیریتی همواره تلاش نموده تا با استفاده از بهترین و درعین‌حال، قابل‌اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز، محصولات ساده و نوآورانه ای را به خصوص در حوزه هــای حسابداری فروشگاهی ، حسابداری شرکتی حسابداری تولیدی و حسابداری شخصی برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌ تـر شدن امور مـالی و مدیریتـی کـسب‌وکـارهـا و اشـخاص تولید نماید.