1. پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت زمانی اهمیت پشتیبانی را درک خواهید کرد که نرم افزار شما دچار مشکل شود. یک نرم‌افزار حسابداری مناسب ...
  2. سرعت بالای گزارش گیری و تحلیل اطلاعات در دنیای کسب و کار پر رقابت امروز، منبع قدرت سازمان‌ها محسوب می‌شود. همین یک دلیل کافیست تا شما به دنبال ...
  3. محیط گرافیکی بسیار زیبا حسابداری یک فعالیت مبتنی بر اعداد است. با استفاده از نمادهای گرافیکی نظیر چارت‌ها و نمودارها، می‌توانید روندهای مالی ...
  4. بروز رسانی‌های خودکار استفاده از یک نرم افزار قدیمی، دقیقاً شبیه به خوردن غذای تاریخ مصرف گذشته است! شاید موقتاً به درد بخورد، اما در ...

 نرم افزار هلو فروشگاهی

زمانی که از نرم افزار فروشگاهی هلو ( یا صندوق فروشگاهی هلو ) صحبت می شود یاد چه چیزهایی می افتید ؟

سری فروشگاهی نرم افزار هلو جهت سهولت در عملکرد فروشگاه ها طراحی شده و شامل 6 نسخه است که به ترتیب از قیمت کم به زیاد معرفی می شوند و طبیعتا با انتخاب نسخه های بالاتر، امکانات و قابلیتهای بیشتری در اختیار خواهید داشت . لازم به ذکر است که سادگی کار با نرم افزار ، در تمامی نسخه ها یکسان می باشند و اینگونه نیست که کار با نسخه های بالاتر، پیچیده تر نیز خواهد بود . بنابراین خواهشمندیم ابتدا ویژگی های تمام این 6 محصول را مطالعه فرمایید و سپس نسخه مناسب خود را انتخاب نموده و سفارش دهید .


یک : نسخه پایه * کد 10 نهصد هزار تومان  :

 

 

                                                   


با تهیه ی این نسخه خواهید توانست یک انبار تعریف نموده و تعداد بی شماری کالا در آن تعریف کرده و بخرید و بفروشید و از تعداد موجودی و گردش آن کالاها همواره مطلع شوید . با پر کردن فرم مربوط به خرید یا فروش یا مرجوعی ها نرم افزار بصورت خودکاربرای آن سند حسابداری صادر کرده و تعداد مانده موجودی در انبار اصلاح میشود . همچنین می توانید فاکتور را بصورت فیش پرینت دریافت نمایید .
خرید و فروش کالا به صورتهای نقد ، نسیه ، چک . کارتخوان امکان پذیر بوده و هرلحظه خواهید دانست به طرف مقابل چه مبلغی بدهکار هستید یا طلبکار.
بعلاوه از گزارشهایی نظیر : گزارشگیری از فاکتورها بصورت ستونی ، گزارش اسناد و دفتر روزنامه ، گزارش سود و زیان و گزارش چک و صورت حساب بانک و معین طرف حساب برخوردارخواهید بود .
و در نهایت امکان استفاده از دستگاه بارکدخوان را نیز خواهید داشت .

لطفا جهت تهیه نسخه اصلی و دریافت فیلم آموزشی ،با شماره  44924771 -021 تماس گرفته یا کد 10 را به شماره 09352486036 واتس آپ نمایید .

 

برای مشاهده توضیحات کلی نرم افزار های حسابداری هلو اینجا را کلیک نمایید .دو نسخه فروشگاهی ساده --- کد 11 ( نهصد هزار تومان ):

 

 

این نسخه تمامی امکانات نسخه قبلی را داراست بعلاوه امکاناتی بشرح زیر :
با انتخاب این نسخه می توانید انبارهای زیادی ، جهت ایجاد و طبقه بندی کالاها تعیین نموده و هر کالا را در طبقه مربوطه تعریف کرده و گزارشات حرفه ای تری ازخرید و فروش دریافت نمایید . مثلا در یک فروشگاه لباس فروشی با دسته بندی کالاها به مردانه ، زنانه و بچه گانه و تعلق هر لباس به طبقه مربوطه ، نرم افزار می تواند به شما بگوید کدام دسته فروش بیشتری داشته وبرای افزایش درآمدطبیعتا برای آن دسته فضای بیشتری اختصاص خواهید داد و سرمایه بیشتری را برای این دسته می گذارید .
همچنین میتوانید پیش فاکتور یا ثبت ضایعات داشته و اجناس را بصورت امانی نیز، وارد انبار خود نمایید . چکهای دریافتی یا پرداختی به صورت اتوماتیک توسط نرم افزار، در سررسید شان یادآوری خواهند شد .میتوانید از هر فاکتور بصورت جداگانه گزارش گرفته و آنرا در قالب (VAT) نیز چاپ نمایید .از سود ناویژه ای که از فروش یک کالای خاص در بازه زمانی دلخواه عایدتان گشته مطلع شده و همچنین بدانید از بابت یک فاکتور خاص با تعدادی از کالاها چه سودی برده اید . بعلاوه دانستن اینکه ، معامله با یک مشتری مشخص تاکنون چه سودی را عاید مجموعه شما کرده است.
بعلاوه با استفاده از امکان FAST MOD در زمان تجمع مشتریان و نیاز به سرعت عمل بیشتر ، اموری نظیر صدور فاکتور در زمان بسیار کمتری ثبت گردند . همچنین از امکانات بالاتر گزارش گیری این نسخه بهره مند خواهید شد . گزارشاتی نظیر: گزارش اسناد بصورت ستونی ، تهیه گزارشات آماری ، گزارش از دفاتر کل معین و تفضیلی ، گزارشات فصلی فاکتور ها طبق سرفصل های مصوب .

لطفا جهت تهیه نسخه اصلی و دریافت فیلم آموزشی ،با شماره 44924771 -021 تماس گرفته یا کد 11 را به شماره 09352486036 واتس آپ نمایید .

برای مشاهده توضیحات کلی نرم افزار های حسابداری هلو اینجا را کلیک نمایید .


سه : نسخه فروشگاهی متوسط کد 12 ( یک میلیون وهفتصد هزار تومان ):

 


با تهیه این نسخه از کلیه امکانات و مزایای کدهای قبلی را در اختیار خواهید شد .


بعلاوه از امکاناتی اضافی به شرح زیر برخوردار خواهید شد :

با امکان عملکرد و کنترل واسطه ها قادر خواهید بود در هنگام ثبت فاکتور های فروش یا خرید همزمان جهت واسطه هایی نظیر بازاریاب یا متصدیان ، مبالغی مشخص در نظر گرفته و در حساب آنها منظور گردد . چنانچه کالاهایی همزمان در بیش از یک انبار قرار داده شوند و نیاز شود این کالا از انباری به انبار دیگر برود با ثبت حواله بین انبار این امر امکانپذیر خواهد شد . با امکان تعیین سطح دسترسی برای کاربران مختلف خواهید توانست برای اپراتور های مختلف این نرم افزار محدودیت دسترسی ایجاد نمایید و عملا این کاربران با قسمتهایی از نرم افزارکارخواهند کرد که شما تعیین می کنید و نه همه گزارشات و امکانات موجود .
با امکان ارسال پیامک های عمومی خواهید توانست بصورت ( پیامکهای تبلیغاتی ،تبریک و تخفیفات ) ارتباط بیشتری با آنها برقرار نمایید .
همچنین برای فاکتور های خرید یا فروش خود که بصورت نسیه اتفاق می افتند خواهید توانست مهلت تسویه تعیین نمایید و نرم افزار در زمان مقرراین مهلت را به شما یادآوری خواهد نمود . و در نهایت برای کالاهای خود بارکد پرینت نمایید .

چهار نسخه فروشگاهی پیشرفته کد 13 ( پنج میلیون و چهارصد هزار تومان )


 

این نسخه یک نرم افزار حسابداری با امکانات محسوب شده و گزارشات فوق العاده ای در اختیار کاربران قرا خواهد داد . این نسخه علاوه بر اینکه تمامی قابلیتهای نسخه های قبل را داراست امکانات و گزارشات بیشتری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد .
با امکان تیپ قیمت این نسخه خواهید توانست برای یک کالا ی مشخص، قیمتهای مختلفی تعیین نمایید و مثلا قیمت کالا برای فروش در حالتهای نقد یک قیمت مشخص و قیمت آن برای حالتها ی فروش بصورت : چکی ، نسیه ، عمده و خرده قیمتهایی دیگر باشد .
دسته بندی مشتریان شما را قادر می سازد مشتریان را طبقه بندی نموده و گزارشات حرفه ای تری عاید گردد . مثلا با دسته بندی مشتریان برای هریک از استان ها می توانید میزان داد و ستد تان را با هر استان برآورد نموده و تصمیمات مناسبی برای بهبود فروش اتخاذ کنید .
با امکان خروجی با پسوندهای مختلف خواهید توانست به جای چاپ گزارشات مختلف نظیر صوتحساب مشتری ،بانک و ... روی کاغذ ، آنها را در قالبهای اکسل ، پی دی اف یا ورد دریافت نمایید .
با امکان گزارش مرور حسابها خواهید توانست گزارشات خود را از جز به کل و یا بالعکس مرور کنید .
چنانچه بخواهید چهارچوب و شکل فاکتور های خرید و فروش شما به شکلی کاملا اختصاصی و مطابق خواسته تان طراحی گردد ، امکان طراحی فاکتور ، این امر را امکانپذیر می نماید .


پنج : نسخه فروشگاهی پیشرفته دو کاربر همزمان ( کد 15 ) چهارده میلیون تومان

 


 

چنانچه می خواهید تمامی امکانات کد قبلی ( کد 13 ) را داشته باشید ، بعلاوه نرم افزار همزمان روی دو کامپیوتر مستقر و اجرا شود پیشنهاد می کنیم از این نسخه استفاده نمایید .
شایان ذکر است هیچ یک از کیت های عمومی نرم افزار هلو قابل افزودن به این نسخه ( کد 15 ) نمی باشند و تنها می توان پکیج های ویژه مشاغل را به این نسخه اضافه نمود .
لطفا جهت تهیه نسخه اصلی و دریافت فیلم آموزشی بعنوان هدیه و ارسال پستی رایگان ،با شماره 44924771 -021 تماس گرفته یا کد 15 را به شماره 09352486036 واتس آپ نمایید .

برای مشاهده توضیحات کلی نرم افزار های حسابداری هلو اینجا را کلیک نمایید .

 

شش : نسخه جامع تک کاربره کد 41 : ( چهارده میلیون تومان )

 


 


واقعیت این است که نیاز های حساب و کتاب هرشغلی با شغلی دیگر متفاوت است و ممکن است به قابلیتی نیاز داشته باشید که جزو قابلیتهای نسخه های پیشین نباشد . خبر خوب اینکه
نسخه 41 شامل تمامی امکانات و قابلیتهایی است که این شرکت تولید نموده (بجز چند شرکتی وقابلیت چند کاربر همزمان ) و میتوانید لیست این قابلیتها را در تصاویر زیر ملاحظه فرمایید .

لطفا جهت تهیه نسخه اصلی و دریافت فیلم آموزشی بعنوان هدیه و ارسال پستی رایگان ،با شماره 44924771 -021 تماس گرفته یا کد 41 را به شماره 09352486036 واتس آپ نمایید .

برای مشاهده توضیحات کلی نرم افزار های حسابداری هلو اینجا را کلیک نمایید .

 

 

هفت : نسخه جامع شبکه کد 44 ( بیست میلیون تومان )

 


 


چنانچه می خواهید تمامی امکانات کد قبلی ( کد 41 ) را داشته باشید ، بعلاوه نرم افزار همزمان روی چهار کامپیوتر مستقر و اجرا شود پیشنهاد می کنیم از این نسخه استفاده نمایید .
لطفا جهت تهیه نسخه اصلی و دریافت فیلم آموزشی بعنوان هدیه و ارسال پستی رایگان ، با شماره 44924771 -021 تماس گرفته یا کد 41 را به شماره 09352486036 واتس آپ نمایید .

برای مشاهده توضیحات کلی نرم افزار های حسابداری هلو اینجا را کلیک نمایید .

 

شماره تماس مشاوره رایگان و یا سفارش محصول   :  44924771 - 021

و جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش نرم افزار اینجا کلیک نمایید .

 


نرم افزار حسابداری هلو

نرم افزار حسابداری هلو با بیش از دو دهه سابقه در حوزه تولید و پشتیبانی انواع نرم افزار حسابداری ، مالی و مدیریتی همواره تلاش نموده تا با استفاده از بهترین و درعین‌حال، قابل‌اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز، محصولات ساده و نوآورانه ای را به خصوص در حوزه هــای حسابداری فروشگاهی ، حسابداری شرکتی حسابداری تولیدی و حسابداری شخصی برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌ تـر شدن امور مـالی و مدیریتـی کـسب‌وکـارهـا و اشـخاص تولید نماید.